poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Czterej z rzędu prezydenci USA zbrodniarzami wojennymi

Bycie Amerykaninem stało się źródłem wstydu. Nasz kraj ma czterech z rzędu prezydentów zbrodniarzy wojennych. 


Clinton dwukrotnie przeprowadził ataki wojskowe na Serbię, rozkazując NATO zbombardować byłą Jugosławię dwukrotnie, w roku 1995 i 1999 - to daje Billowi dwie zbrodnie wojenne.

George W. Bush najechał Afganistan i Irak oraz zaatakował z powietrza prowincje w Pakistanie i Jemenie. To daje cztery zbrodnie wojenne Busha.

Obama użył NATO do niszczenia Libii i wysłał najemników, aby zniszczyć Syrię, a tym samym popełnił dwie zbrodnie wojenne.

Trump zaatakował Syrię siłami USA, stając się tym samym wcześnie zbrodniarzem wojennym w trakcie kadencji swojego reżimu.

W takim stopniu, w jakim ​​ONZ wzięło udział w tych zbrodniach wojennych wraz z europejskimi, kanadyjskimi i australijskimi wasalami Waszyngtonu, wszyscy razem są winni zbrodni wojennych. Przypuszczalnie samo ONZ powinno zostać postawione przed Trybunałem ds. Zbrodni Wojennych wraz z UE, USA, Australią i Kanadą.

Cóż za dorobek. Zachodnia cywilizacja, jeśli to w ogóle cywilizacja, to największy sprawca zbrodni wojennych w historii ludzkości.

A istnieją inne zbrodnie - Somalia i zamachy stanu Obamy w Hondurasie i na Ukrainie oraz trwające próby Waszyngtonu obalenia rządu Wenezueli, Ekwadoru, i Boliwii.

Waszyngton chce obalić rząd Ekwadoru, aby porwać i poddać torturom Juliana Assange'a, wiodącego na świecie demokratę.

Te zbrodnie wojenne popełnione przez czterech prezydentów USA spowodowały miliony ofiar cywilnych i okaleczeń, pozbawiły majątku i doprowadziły do przymusowego przemieszczenia milionów ludzi, którzy teraz przybywają jako uchodźcy do Europy, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii, przynosząc ze sobą swoje problemy, z których niektóre stały się problemami Europejczyków, takie jak zbiorowe gwałty.

Co jest przyczyną wszystkich śmierci i zniszczenia i zalewu Zachodu uchodźcami w wyniku barbarzyńskiej przemocy Zachodu?

Nie wiemy. Wmawiano nam kłamstwa: o „broni masowego rażenia” Saddama Husajna, o której rząd amerykański wiedział z absolutną pewnością, że nie istnieje. „Użycie przez Assada broni chemicznej” - oczywiste, bezczelne kłamstwo. „Irańskie bomby atomowe”, kolejne jawne kłamstwo. Kłamstwa o Kadafim w Libii są tak absurdalne, że nie ma sensu ich powtarzać.

Jakich kłamstw użyto, by uzasadnić bombardowanie plemion w Pakistanie i zbombardowanie nowego rządu w Jemenie? Żaden Amerykanin nie wie lub nie obchodzi go to. Dlaczego USA stosuje przemoc przeciwko Somalii? Ponownie, żaden Amerykanin nie wie lub nie obchodzi go to.

Przemoc dla samej przemocy. Oto, czym stała się Ameryka.

Rzeczywiście - przemoc, oto czym jest Ameryka. Nie ma tam nic innego. Przemoc jest sercem Ameryki.

Weź pod uwagę nie tylko bombardowania i zniszczenie innych krajów, ale także nieustanna bezpodstawna, skandaliczna przemoc policji wobec obywateli USA. Jeśli ktoś powinien być rozbrojony, to policja USA. Policja popełnia więcej „przemocy z bronią w ręku”, niż ktokolwiek inny i w odróżnieniu od gangów narkotykowych walczących między sobą o terytorium, przemoc policji nie ma innego powodu, niż zamiłowanie do popełniania przemocy wobec innych ludzi. Amerykańska policja zabija nawet 12-letnie amerykańskie dzieci nie zadając im żadnego pytania, zwłaszcza jeśli są czarne.

Przemoc to Ameryka. Ameryka to przemoc. Durni liberałowie obwiniają posiadaczy broni, choć to zawsze rząd jest źródłem przemocy. To jest powód, dla którego nasi Ojcowie Założyciele dali  nam drugą poprawkę do konstytucji. To nie posiadacze broni zniszczyli w całości lub części osiem krajów. To uzbrojony na koszt amerykańskiego podatnika rząd USA, który dopuszcza się przemocy.

Ameryki żądza przemocy sprowadza teraz kretynów z Waszyngtonu przeciwko ludziom, którzy mogą popełnić przemoc przeciwko nim - Rosjanom i Chińczykom, Iranowi i Korei Północnej.


Rząd kretynów i zbrodniarzy wojennych

Począwszy od kretyna Clintona każdy rząd USA złamał lub wycofał się z umów z Rosją, umów, które zostały zawarte w celu zmniejszenia napięć i ryzyka wojny termojądrowej. Waszyngton początkowo tuszował swoje agresywne kroki względem Rosji kłamstwami, takimi jak to, że system antyrakietowy jest rozmieszczany na granicy Rosji, aby chronić Europę przed (nieistniejącymi) irańskimi międzykontynentalnymi rakietami balistycznymi.

Reżim Obamy nadal opowiadał kłamstwa, ale nasilił eskalację działań do fałszywych zarzutów wobec Rosji i jej prezydenta, w celu zbudowania napięcia między mocarstwami jądrowymi. Jest to antyteza polityki Ronalda Reagana. Mimo to  skretyniali liberałowie kochają Obamę i nienawidzą Reagana.

Czy wiedziałeś, że Rosja jest tak potężna, NSA i CIA tak słabe i bezradne, że Rosja może przesądzić o wynikach wyborów w Stanach Zjednoczonych? Musisz o tym wiedzieć, bo to jest wszystko, co słyszałeś od całkowicie skorumpowanej Partii Demokratycznej, CIA, FBI, amerykańskich sprzedajnych mediów i wszystkich durni, którzy słuchają CNN, MSNBC, NPR lub czytają The New York Times i Washington Post.

Z pewnością słyszeliście co najmniej tysiąc razy, że Rosja dokonała inwazji na Ukrainę; jednakże marionetka Waszyngtonu wciąż siedzi w Kijowie. Nie trzeba mieć IQ powyżej 90 do zrozumienia, że ​​jeśli Rosja najechałaby Ukrainę, Ukrainy już by nie było.

Czy wiesz, że prezydent Rosji, który jak wskazują sondaże jest najbardziej szanowanym na świecie liderem, jest według Hillary Clinton „nowym Hitlerem”?

Czy wiesz, że najbardziej szanowany lider na świecie, Władimir Putin, to Don Mafii, bandyta, tarantula w centrum sieci szpiegowskiej, według członków rządu USA, którzy są tak głupi, że nie potrafią nawet wymówić własnych nazwisk?

Czy wiesz, że Putin, który powstrzymuje się od reagowania agresywnie na amerykańskie prowokacje, nie ze strachu, ale z szacunku dla ludzkiego życia, jest zdeterminowany odbudować imperium sowieckie? Jednak, gdy Putin wysłał rosyjskie siły przeciwko szkolonej przez Izrael i USA armii gruzińskiej, którą Waszyngton wysłał do ataku na Osetię Południową, armia rosyjska rozbiła Gruzję w pięć godzin. Mimo to wycofał się po daniu tym kretynom lekcji. Jeśli Putin chce odbudować imperium rosyjskie, dlaczego porzucił kontrolę nad Gruzją, rosyjską prowincją przez 300 lat przed rozbiciem przez  Waszyngton Imperium Rosyjskiego, gdy rozpadł się Związek Radziecki? Waszyngton byłby niezdolny do przeciwstawienia się, jeśliby Putin ogłosił Gruzję ponownie częścią Rosji.

A teraz musimy się wstydzić za dyrektora CIA, Mike Pompeo, przypuszczalnie najgłupszą osobę w Ameryce. Tutaj mamy niezrównanego kretyna. Nie jestem pewien, czy jest tam w ogóle jakieś IQ. Przypuszczalnie zero.

Ten kretyn, jeśli kwalifikuje się do tego poziomu, w co wątpię, oskarżył Juliana Assange, osobę, która bardziej niż ktokolwiek inny na świecie reprezentuje pierwszą poprawkę do Konstytucji Stanów Zjednoczonych, o bycie demonem, który współpracuje z dyktatorami i z pomocą Rosji zagraża bezpieczeństwu amerykańskiej hegemonii. Wszystko dlatego, że Wikileaks publikuje materiały z oficjalnych źródeł ujawniające kryminalne działania rządu USA. Wikileaks nie kradnie dokumentów. Dokumenty są dostarczane do ​​Wikileaks przez informatorów, którzy nie tolerują niemoralności i kłamstw rządu USA.

Każdy, kto mówi prawdę jest z definicji przeciwko Stanom Zjednoczonym Ameryki. I kretyn Pompeo zamierza ich dorwać.

Kiedy po raz pierwszy przeczytałem oskarżenia Pompeo przeciwko Assange, myślałem, że to żart. Dyrektor CIA chce znieść pierwszą poprawkę. Ale kretyn Pompeo rzeczywiście to powiedział. https://www.rt.com/usa/384667-cia-assange-wikileaks-critisize/

Co mamy robić, co świat ma zrobić, gdy mamy zupełnych kretynów jako dyrektora CIA, jako prezydenta USA, jako doradcę ds. bezpieczeństwa narodowego, jako sekretarza obrony, jako sekretarza stanu, jako ambasadora USA przy ONZ, jako redaktorów New York Times, Washington Post, CNN, NPR, MSNBC? Jak może istnieć jakakolwiek inteligencja, kiedy sami kretyni są u władzy?

Głupi działa głupio. Chiński rząd powiedział, że kretyńscy Amerykanie mogą zaatakować Koreę Północną w każdej chwili. Duża flota USA zmierza do Korei Północnej. Korea Północna ma teraz ewidentnie broń jądrową. Jedna północnokoreańska bomba atomowa może roznieść w pył całą flotę amerykańską. Dlaczego Waszyngton prosi się o taki rezultat? Jedyną możliwą odpowiedzią jest kretyńska głupota.

Korea Północna nie zaczepia nikogo. Dlaczego Waszyngton czepia się Korei Północnej? Czy Waszyngton chce wojny z Chinami? W takim przypadku, czy Waszyngton całuje już na pożegnanie zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych? Dlaczego Zachodnie Wybrzeże wspiera politykę, które pociąga za sobą upadek Zachodniego Wybrzeża USA? Czy kretyni na Zachodnim Wybrzeżu myślą, że USA mogą rozpocząć wojnę z Chinami lub Koreą Północną bez jakichkolwiek konsekwencji dla Zachodniego Wybrzeża? Czy Amerykanie są tak bezbrzeżnie głupi?

Chiny lub Rosja w pojedynkę mogą wymazać USA. Razem mogą uczynić Amerykę Północną niezdatną do zamieszkania aż do końca czasów. Dlaczego kretyni z Waszyngtonu prowokują potężne mocarstwa atomowe? Czy kretyni z Waszyngtonu myślą, że Rosja i Chiny ulegną groźbom?

Odpowiedź brzmi: Waszyngton jest zbiorem kretynów, ludzi głupich poniżej znaczenia słowa głupi. Ludzie tak daleko poza rzeczywistością, że wyobrażają sobie, że ich pycha i arogancja wynosi ich ponad rzeczywistość.

Kiedy pierwszy Szatan 2* uderzy w Waszyngton, największy zbiór kretynów na świecie przestanie istnieć.

Świat oddetchnie z ogromną ulgą.

No dalej kretyni! Wyeliminujcie się! Reszta z nas nie może się doczekać.


dr Paul Craig Roberts

http://www.paulcraigroberts.org/2017/04/15/a-government-of-morons/


*http://tech.wp.pl/rs-28-szatan-2-najnowsza-bron-masowej-zaglady-z-rosji-6051802776921217a